10 حیوان ثروتمند دنیا را بشناسید

10 حیوان ثروتمند دنیا را بشناسید

انسان ها معمولا از طرق مختلف کسب درآمد می کنند. برخی از افراد ارث هنگفتی به دست می آورند برخی دیگر از طریق راه انداختن کسب و کاری کسب درآمد می کنند ولی در اینجا می خواهیم در مورد حیوانات خانگی صحبت کنیم که ثروت هنگفتی به دست آورده اند و زندگی لاکچری ای را می گذرانند.

 در دنیا امروز حیوانات خانگی بسیاری هستند که ثروت آن ها سر به فلک می کشد و این ثروت را از طرق مختلف به دست‌ آورده اند .

جایگاه اول: سگی به نام Gunther- ثروت : 375 میلیون دلار

10 حیوان ثروتمند دنیا

در فهرست ثروتمندترین حیوانات خانگی جایگاه اول به یک ژرمن شپرد می رسد که در آلمان زندگی می کند و سومین وارث یک خانواده ثروتمند است که اولین بار جد او 106 میلیون دلار از صاحبش به ارث برد و صاحب کنونی اش با سرمایه گذاری این پول رقم آن را به نزدیک به 400 میلیون دلار رساند.

 

جایگاه دوم: گربه بد اخلاق: ثروت بالغ بر 99.5 میلیون دلار

10 حیوان ثروتمند دنیا

جایگاه دوم ثروتمندترین حیوانات خانگی به گربه بداخلاقی می رسد که نزدیک به 100 میلیون دلار ثروت دارد؛ برخی از حیوانات خانگی از طریق ارث کسب درآمد می کنند و برخی دیگر از طریق کار پول در می آرورند و این گربه از این قشر حیواناتی است که ه کمک یک صاحب باهوش توانست کسب درآمد کند و به خاطر بداخلاق بودن و رفتارهای عجیبش توانست حتی در فیلم های بسیاری نقش آفرینی کند.

جایگاه سوم: گربه ای به نام بنسون: ثروت: 97 میلیون دلار

10 حیوان ثروتمند دنیا

در خیلی از مواقع حیوانات خانگی افراد ثروتمند نیز ثروتمند می شوند به عنوان مثال در جایگاه سوم این فهرست گربه تیلور سوئیفت قرار گرفته است که ثروتش 97 میلیون دلار است.

این گربه یک صفحه در اینستاگرام دارد که دنبال کننده های بسیاری دارد و بر همین اساس در گرفتن تبلیغات و کسب درآمد بسیار فعال است و از این طریق توانسته است نزدیک 100 میلیون دلار پول به دست آورد.

 

جایگاه چهارم: سگ های اپرا وینفری- ثروت: 30 میلیون دلار

10 حیوان ثروتمند دنیا

سگ های اپرا وینفری به تنهایی نزدیک 30 میلیون دلار ثروت دارند و توانستند در جایگاه چهارم این فهرست قرار بگیرند. اپرا وینفری که ثروتمندترین زن دنیا است 5 سگ دارد که ثروت آنها از طریق صاحبشان به آن ها داده شده است.

نام سگ های وینفری:

Sadie, Sunny, Lauren, Layla and Luke

جایگاه پنجم: خروسی به نام گیگو- ثروت: 15 میلیون دلار

10 حیوان ثروتمند دنیا

برای این که حیوانی به این فهرست راه پیدا کند لازم نیست حتما سگ یا گربه باشد در اینجا جایگاه پنجم این فهرست به یک خروس اختصاص داده شده است.

این خروس برای زن و شوهری بوده است که هیچ بچه ای نداشته اند و تمام ثروت آنها به این خروس به ارث رسیده است. ثروت این خروس 15 میلیون دلار است که همه آن به یک موسسه خیریه اهدا شده است.

 

جایگاه ششم: گربه ای به نام توماسینو- ثروت: 13 میلیون دلار

10 حیوان ثروتمند دنیا

جایگاه ششم این فهرست دوباره به یک گربه اختصاص یافته است، توماسینو نام گربه ای است که در کوچه های ایتالیا زندگی فقیرانه ای داشته است اما روزی توسط یکی از زنان بیوه و ثروتمند ایتالیا پیدا می شود و در خانه وی جای می گیرد و پس از مرگ زن نزدیک به 13 میلیون دلار ثروت به او به ارث می رسد.

جایگاه هفتم: گربه ای به نام بلکی(مشکی)- ثروت: 12.5 میلیون دلار

10 حیوان ثروتمند دنیا

جایگاه هفتم این فهرست نیز دوباره به یک گربه اختصاص یافته است اسم این گربه بلکی است که 12.5 میلیون دلار ثروت دارد این گربه عضوی از یک خانواده ثروتمند انگلیسی بوده است که زمانی که وارث خانواده می میرد کل ثروتش را برای گربه اش می گذارد و به فرزاندن او پولی به ارث نمی رسد.

 

جایگاه هشتم: سگی به نام کانچیتا- ثروت: 11.3 میلیون دلار

در جایگاه هشتم این فهرست سگی با نام کانچیتا قرار گرفته است ثروت این سگ نیز از طریق ارث به او رسیده است ولی این اتفاق در حالی میافتاد که صاحبان آن هنوز نمرده اند و خانه ای به ارزش سه میلیون دلار برای او خریده اند و 8.3 میلیون دلار نیز پول در حساب بانکی اش دارد.

جایگاه نهم: خرسی به نام بارت- ثروت: 6 میلیون دلار

10 حیوان ثروتمند دنیا

در جایگاه نهم این فهرست خرسی قرار گرفته است که ثروتش را از طریق کار به دست آورده، این خرس در فیلم های بسیاری نقش آفرینی کرده است و از این طریق توانسته است نزذیک به 6 میلیون دلار کسب درآمد کند.

 

جایگاه دهم: سگی به نام پونتیاک- ثروت: 5 میلیون دلار

در نهایت جایگاه دهم ثروتمندترین حیوان خانگی دنیا به یک سگ اختصاص پیدا کرده است، ثروت این سگ 5 میلیون دلار است. صاحب این سگ بتی ماریون وایت لادن بازیگر، کمدین، نویسنده آمریکایی است که 5 میلیون دلار برای سگش کنار گذاشته است.

نظرات

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان