رکورد مسابقات سرعت در دستان خوردوری الکتریکی فولکس واگن

رکورد مسابقات سرعت در دستان خوردوری الکتریکی فولکس واگن

خودروی الکتریکی پرسرعت فولکس واگن توانست باردیگر رکورد سرعت برای اتومبیل الکتریکی را جا به جا کند.

چندی پیش خودروی تمام الکتریکی فولکس واگن موفق شده بود رکورد سرعت برای اتومبیلی تمام الکتریکی را به نام خود ثبت کند و حال مدیران این شرکت توانستند بار دیگر در این زمینه موفقیتی بزرگ را بدست آورد و رکورد قبلی این اتومبیل را جا به جا کند.

به نظر می‌رسد مدیران فولکس واگن پس از تولید این خودرو و شکستن رکورد سرعت توسط یک خودروی الکتریکی تصمیم دارند هم‌چنان به بهبود رکورد خود با این اتومبیل ادامه دهند. بررسی‌ها نشان داده است علاوه بر مردم ، صنایع خودروسازی زیادی در جهان به نحوه عملکرد و ساختار اتومبیل الکتریکی فولکس واگن علاقمند شدند و به دنبال آن هستند که با الگو برداری از این خودرو، اتومبیلی پرسرعت‌تر و قدرتمندتر از خودروی الکتریکی فولکس واگن تولید کنند.


رکوردشکنی مجدد خودروی الکتریکی فولکس واگن
در آخرین آزمایش رسمی سرعت خودروی فولکس واگن در مسابقه electric ID.R ، این اتومبیل موفق شد، یک دور کامل پیست مسابقه را تنها در 6 دقیقه و 5.34 ثانیه طی کند و رکورد قبلی این مسابقه را که به نام خودش بود، بهبود بخشد. کارشناسان خودرو، یکی از علت‌های این رکوردشکنی را ارتقا سیستم‌های ترمز اتومبیل الکتریکی فولکس واگن دانسته‌اند. مهندسان فولکس واگن برای سازگاری هرچه بیشتر این خودرو با محیط زسیت و تولید کمترین میزان آلایندگی به جای استفاده از روغن‌های شیمیایی در قسمت‌های مختلف موتور از گریسیرین استفاده کردند.

البته نباید فراموش کرد در مواردی که یک تیم اتومبیل رانی به دنبال ثبت رکوردی جدید به خصوص در ماده سرعت است باید از راننده‌ای بسیار حرفه‌ای استفاده کند. از همین رو فولکس واگن نیز از راننده‌ای حرفه‌ای و پرسابقه برای رکوردشکنی با اتومبیل خود استفاده کرد. موفقیت‌های اخیر این شرکت توجهات جهانی زیادی را به سمت آن جذب کرده و بدون شک در میزان مشتریان این شرکت آلمانی نیز تاثیر مثبت خواهد داشت.

نظرات

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان