تصاویر و تریلر آخر انیمیشن Toy Story 4 منتشر شد

تصاویر و تریلر آخر انیمیشن Toy Story 4 منتشر شد

با از راه رسیدن تریلر آخر Toy Story 4 مجددا این گروه را مجددا ببینیم. دیزنی ویدئو و دو تصویر جدید از دنباله پیکسار منتشر کرده که می‌توانید در قسمت زیر مشاهده کنید. حتی بعد از اینکه Toy Story 3 بر داستان اسباب‌بازی‌های اندی سر پوشاند، داستان اسباب‌بازی‌های 4 این فرنچایز را توسعه داده و دلایل خاصی دارد. در ادامه خبر با سیزسایت همراه باشید.

جاش کولی (Josh Cooley) کارگردان فیلم در اینباره گفته:

این سوالی بر تمامی سوالات است. ما متوجه شدیم که عاشق پایان داستان اسباب‌بازی 3 هستیم. آن پایانی بر داستان وودی و اندی است. متوجه شدیم که داستان بیشتری برای گفتن وجود دارد تا داستان وودی ادامه پیدا کند و وقتی پا در این مسیر گذاشتیم و متوجه شدیم داستان بیشتری درباره وودی وجود دارد، ما فقط ادامه دادیم و به چیزی رسیدیم که ارزش گفتن دارد.

داستان اسباب‌بازی 4 شخصیت‌های جدیدی دارد که شامل تونی هیل در نقش فورکی، کیگان مایکل-کی و جردن پیل در نقش‌های داکی و بانی و کیانو ریوز در نقش دوک کابوم است.

کولی گفته:

بله، می‌دانیم که دوک کابوم را خلق کردیم و بعد اول این شخصیت را بوجود آوردیم و به دنبال بازیگر مناسبی برای آن بودیم. چند بازیگر کانادایی را در نظر گرفتیم و او اولین فرد در لیست ما بود و من خیلی خوشحالم که بله را گفت. او ابتدا به اینجا آمد تا ما را قبل از امضا قرارداد ملاقات کند.
اما او کاملا دلم را برد و ما درباره این شخصیت بیشتر صحبت کردیم و او پرسید: چه چیزی تحریکش می‌کند؟ و بعد بالای میز رفت، مثل اینکه می‌خواست آنجا بنشیند و جلوی همه غذا بخورد و بلند شد و رفت. و من به همه گفتم، خودشه. این فوق‌العاده است. هر زمانی که با او ضبط داشتیم او لبخند بزرگی روی چهره داشت. خیلی جالب بود و بیشتر از این نمی‌توانم بگویم.

انیمیشن Toy Story 4 در تاریخ 21 ژوئن (31 خرداد) اکران می‌شود.

 

نظرات

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان